Man helping to pack
With you
every step
of the way

Sigortalı Taşımacılık

Neden İMEX Moving Sigortalı Taşımacılık Hizmetini Almalısınız?

Gönül Rahatlığı
Depolama, Nakliyat ve Paketleme hizmetlerimizi en ince ayrıntısına kadar planlayıp yapıyoruz. Kontroller dışında oluşacak (kaza, trafik, hava koşulları)durumlarda sizlere maddi ve manevi zarar gelmesini engellemek için sigortalı hizmet vermekteyiz. Sigortalı taşımcılık hizmeti ile tüm nakliyat, depolama ve paketleme hizmetleri sırasında oluşabilecek en ufak riske karşı eşyalarınızı güvene alıyoruz.

Lider Sigorta Şirketleri Anlaşması
Sigortalı hizmetimizde kullanılan sigortalar sektörde tanınan ve uluslararası ünvana sahip şirketlerden oluşmaktadır.

Tüm Risklere Karşı Sigorta
Sigorta prosedürü araçlarımız taşıma halindeyken oluşabilecek durumlar, kara-deniz-uçak hizmetlerinin hepsini kapsamaktadır.

Herhangi Bir Ek Ücret Talep Etmiyoruz
Hizmet fiyatlarımız bir bütün olarak uygulanmaktadır. Sonrasında müşterilerimizden herhangi ibr ek ücret talep etmemekteyiz.

Ek Talepler
Eğer ek hizmet veya talebe ihtiyacınız var ise ihtiyacınıza özel en uygun fiyatları sunuyoruz.

Kolay Düzenleme
Size sunacağımız hizmet ile ilgili detaylı bir kontrol listesi, gerekli belgelerin olduğu bir liste gönderiyoruz. Tek yapmanız gereken bu listeleri ve evrakları hazırlayıp bize geri göndermeniz.

İMEX Moving hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ist@imexmoving.commail adresinden veya +90 532 630 08 93nolu telefon numarasında ulaşabilirsiniz.