Man helping to pack
Taşınmanın
her adımında
profesyonel hizmet

Uluslararası Şirket Taşıma

Uluslararası Şirket Taşıma

İş Projelerinizi Destekliyoruz

Her yıl yönettiğimiz yüzlerce bireysel hareketin yanı sıra İMEX Moving, uluslararası nakliyat hizmetine sahip olan kuruluşlara yardım konusunda uzmanlaşmıştır.

Uluslararası taşınmanın en önemli detaylarına özenli bir şekilde dikkatle planlanması ve yürütülmesinin kritik bir karar olduğunu biliyoruz. Hizmetlerimizi bir bütün şeklinde tutup en ufak aksaklığın tüm müşteri memnuniyeti etkileyeceğini bilerek hizmet veriyoruz.

İMEX Taşınma, başarılı uluslararası nakliyat yönetimi ve koordinasyonunda geniş bir deneyime sahiptir ve personel hizmetlerininsorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak için uzman İK ekibimiz ile bireysel çalışanlar için planlama - destek hizmetleri sunmaktayız. Çalışanlar ve müşterilerin zaman kaybı yaşamamsı, belirsizlik içerisinde kalmamasıı ve sorunsuz bir hizmet için tüm süreç daha önceden planlanıp adım adım uygulanmaktadır.

Planlama ve İletişim

Yapılacak olan hizmette her yönü ile destek sağlamaktayız.İK departmanı ile çalışanların ihtiyaçlarını analiz edip göz ününde bulundurarak çalışanlarımıza her zaman maddi ve manevid estek sunmaktayız.

Planlama aşaması tamamlandıktan ve gözden geçirildikten sonra, işi yapacak personele adımlar tanıtılır ve daha sonra bireysel çalışanlarla birlikte nakliyat işlemlerini sağlamak için çalışmaya başlarız. Kapsamlı hedef hizmetlerimiz aracılığıyla müşterilerimiz taşınacakları yerlere hızla yerleşebilmektedirler.Nakliyatın her aşamasında müşteriler bilgilendirilmektedir.