Man helping to pack
With you
every step
of the way

Uluslararası Ev Taşıma

Tüm Dünya'da Networkleri bulunan İmEx Moving şimdi sizlere Türkiye Ofisiyle Hizmet vermektedir. Uluslararası Evden Eve Nakliyat olarak adlandırılan International Removals hizmetine Avrupa'dan gelen araçlarımız ile yapmaktayız. Türkiye'den Yurtdışı'na veya Yurtdışından Türkiye'ye ev eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerimize bu anlamda en kalite hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Tecrübeli uluslararası bir taşıma şirketi olarak, evinizdeki her eşyanın değerli olduğunu biliyoruz. En iyi kaliteli paketleme malzemelerini kullanarak ambalaj ve paketlemeyi büyük bir özen ile gerçekleştiriyoruz.Deneyimli paketleme personellerimizin geçmişinde ise uzun yıllardır verdiğimiz bir hizmet yatmaktadır. Personellerimiz uluslararası bir taşıma için ne yapılması gerektiğini biliyor ve hızlı bir şekilde çalışıyorlar. Paketleme esnasında sizi rahatsız etmemek için en sessiz ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye özen göstermektedirler.Nakliyatlarımızda gerçekleştirdiğimiz paketleme hizmetimizden görüntüler için slider resimlerine bakabilirsiniz.  Tıklayınız

Nakliyat için, en iyi deniz, hava ve karayolu taşımacılığı çözümlerini dünya çapındaki hareketli kaynaklarımız ile organize olarak gerçekleştiriyoruz.Dünyanın her yerinde akredite edilmiş uluslararası lojistik ortaklarımızdan oluşan küresel bir ağ tarafından desteklenen en doğru, rekabetçi ,en hızlı hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Teslimat noktasında teslimatı kabul etmeye hazır olduğunuzda, her türlü görüşünüze her zaman açığız.Siz evde otururken nakliyat işlemlerinizi hızlıca yapacah her türlü hizmetimizi ayaklarınıza seriyoruz.

Dünya çapındaki geniş hizmet ağımız, dünyanın neresinde olursanız olun, dünyanın her yerinden nakliyat yapmanıza yardımcı olabiliriz. Moskova'dan Londra'ya, Kuala Lumpur'dan Mumbai'ye, Amsterdam'dan Brüksel'e veya San Francisco'dan Sao Paulo'ya, Türkiye'den Almanya'ya kadar geniş ağımız ile hizmetinizdeyiz!

Contact us at ist@imexmoving.com or call +90 532 630 08 93 Müşteri Hizmetleri