fine arts and antiques
Caring for
precious things

Antika ve Sanat Eseri Taşımacılığı

İMEX Moving uluslararası antika ve sanat eseri taşımacılığında sektörde uzman firmalar arasında yer almaktadır. Özel koleksiyonculara, bayilere, iç mimarlara ve tasarımcılara bakım, taşıma ve uluslararası taşımacılıkta yardımcı oluyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak değerli, eşsiz sanate seri ve antika parçalarınızı nakliyat aşamasında zarar gelmeyecek şekilde paketleyip taşınmasını sağlıyoruz.

Antika ve sanat eseri taşımacılığı hizmetimiz her müşterinin ihtiyacına özel gereksinimleri karşılamaya yönelik aşağıdaki gibi hazırlanmıştır:

  • Danışmanlık Hizmeti - İhtiyacınıza yönelik sanat eseri veya antika taşımacılığı için danışmanlarımızı yönlendirebilir düzgün bir hizmet almanızı sağlayabiliriz.

  • Kişisel Hizmet - Şahsınıza ait olan sanat eseri, antika, değerli eşyaların taşınması veya saklanması için hizmet verebiliriz.

  • Ödeme Kolaylığı - Firma olarak sektördeki kaliteli hizmet ile birlikte en uygun fiyatı müşterilere ödeme kolaylığıyla veren firmalar arasında üst sıralarda yer alıyoruz.

  • Antika Koleksiyonu - Sahip olduğunuz antika koleksiyonlarının taşınması, paketlenmesi, depolanması veya nakliyat işlemlerinin yapılması konusunda hizmet veriyoruz.

  • Paketleme Servisi - Sanat eseri, değerli eşyalar ve antika parçaların zarar gelmedne taşınması, nakliyatının yapılması veya depolanabilmesi için özel paketlemeler kullanılmalıdır. Bu nedenle herhangi bir riske karşı sanar eseri veya antikalarınızı koruyacak şekilde özel ambalajlı paketleme sistemi hizmeti veriyoruz.

  • Nakliyat - Biz sanat eseri ve antika parçalarınızın zarar gelmeden istediğiniz yere taşınması için ihtiyaçlarınıza özel hizmetler veriyoruz.

  • Sigorta - Paketleme,depolama veya nakliyat esnasında oluşabilecek zararlara karşı antika ve sanat eserlerinizi sigortalıyoruz.

 

Daha detaylı bilgi almak için bize +90 532 630 08 93 nolu telefon numarasında veya email ist@imexmoving.com adresinden ulaşabilirsiniz.