DT Moving Truck on motorway
Uluslararası
Taşımacılık

Hakkımızda

İMEX Moving, dünya çapında şirketlere, üreticilere ve özel şahıslara uluslararası taşıma hizmetleri sağlayan lider bir firmadır.

1870 yılında kurulan İMEX Moving, dünyanın en köklü uluslararası relokasyon şirketlerinden biridir ve köklü bir kuruluşun uzmanlığını yönetimin sahip olduğu ve işlettiği bir işletmenin kişisel taahhüdü ve esnekliğiyle birleştirir.

Gosselin Mobility Group'un bir parçası olarak İMEX Moving, Londra, İngiltere'deki merkez ofisi ile Avrupa, Kafkaslar ve Orta Asya'da 34 ülkede 56 ofis içeren kıskanılacak küresel bir ayak izine sahiptir.

Tecrübe, dürüstlük ile yapılan iş(15 yılı aşkın süredir, tecrübeli personeller ile) ve uluslararası hareketli endüstri onurunun düzenli kazananı olarak ünlenmiş olan İMEX Moving, dünya çapında mükemmel hareket eden hizmetler için yaygın bir şekilde tanınmaktadır.

Resimlerle Dünden Bugüne İmex Moving

1890'li yıllar: İMEX Moving nakliyat hizmetinde bir devrim gerçekleştirerek yeniden kullanabilir nakliyat kamyonlarını geliştirdi...

1960'li yıllar: Uluslararası taşımcalıkta ilk defa gümrük işlemleri sorunsuz bir şekilde yapıldı...

1980'li yıllar: Gelişen teknoloji ile birlikte uluslararası taşımacılıkta takip sistemleri daha da geliştirildi...

2010: Araçlarımız yenilendi. Uluslararası verilen hizmetlerimizden dolayı ilk ödüller alındı...

2018: Deurne'deki en yeni tesisimiz, Antwerp limanından sadece 5 km uzaklıktadır. Bu iç konteyner terminali, 120.000 m² üzerinde taşıma ve nakliyat noktalarımızdan sadece biridir.

1890's: Davies Turner developed standardised reusable lift-vans, an early precursor to the containerisation revolution...

1960's: The company operated the first ever TIR (customs sealed) trailers to the continent on ro-ro ferry services...

1980's: Early computerisation was rewarded with a Queens Award for services to British exporters in the Middle and Far East...

2010: A new look and feel for İMEX but the same dedication to service. 2010 sees more moving awards bestowed on the company...

2018: Our state-of-the-art facility in Deurne, just 5km from Antwerp port. This inland container terminal is one of our group transportation hubs, including over 120,000m² of storage facility.

""Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.Biz mükemmel hizmetin sadece kaliteli ve müşterileri memnun ederek yapıldığına inanıp buna göre hareket ediyoruz. Bu hizmet ve düşünce tarzı ile şirketimizi, müşterilerinizi her zaman ileriye taşımayı hedefliyoruz."

Nick Kerr, Genel Müdür

 

Uluslararası bir nakliyat ya da ülke içi hizmete ihtiyacınız var ise size en hızlı şekilde yardımcı olabiliriz.Küresel ağımız rotayı ne olursa olsun yeniden konumlandırıp yönetebilmemiz için avantajlarımızdan birisidir.Londra'dan Toronto'ya, San Francisco'dan Seul'a, Johannesburg'dan Manchester'a veya Brüksel'den Cenevre'ye, Türkiye'den Almanya'ya geniş ağımız ile hizmet vermekteyiz.Bizimle ist@imexmoving.com mail adresinden veya +90 532 630 08 93 nolu telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.